Hotel Ostredok Jasná Chopok
ski-in / ski-out hotel, lyžovanie, talianska reštaurácia, wellness

894x24
 

Turistika v Jasnej

To, že najintenzívnejší zážitok z prírody máme pri chôdzi, je už medzičasom i vedecky dokázané. Pôsobivejšie ako výhľad z terasy, lanovky alebo balkóna, komplexnejšie ako pri behu alebo bicyklovaní, kde je nutné dávať pozor predovšetkým na trasu, spoznáme krajinu pri turistike.Pohyb vo voľnej prírode pomáha nájsť seba samého a výbava je v podstate úplne jednoduchá: vhodné topánky do prírody, fľaša s vodou, oblečenie do každého počasia, ktoré ochráni pred chladom a dažďom. Samotné východiskové body na turistiku sa v Demänovskej doline - Jasnej často nachádzajú priamo pred hotelom. Zatiaľ čo objavujete prírodu, zanechávate krok za krokom za sebou starosti všedného dňa. Zdolávať, objavovať a vychutnávať, byť vonku a ísť z jedného miesta na druhé, tieto všetky aktivity pomáhajú napĺňať základné potreby. A v posledných rokoch je turistika oveľa ďalej ako iba pri „Dobýjaní vrcholov“ a „Zdolávaní výšok“. Dnes ide predovšetkým o pôžitok, chuť a dobrú náladu, ktoré vznikajú bez tlaku o čo najlepší výkon.

Návrh najbližších túr v okolí

Demänovská jaskyňa slobody - túra 1:30 hod
Hotel Ostredok (30 min)
Ostredok (15 min)
Symbolický cintorín (45 min)
Demänovská jaskyňa slobody

Sina – túra  2:30 hod
Demänovská jaskyňa slobody (15 min)
Pod Repiskami (1.30 hod)
Sedlo Sinej (45 min)
Sina

Chopok - túra 4:10 hod  
Hotel Ostredok (10 min)
Mikulášska chata (50 min)
Tri Vody (1.10 hod)
Sedlo Polana (1.15 hod)
Dereše (45 min)
Chopok

Ďumbier - túra  4:40 hod
Hotel Ostredok (15 min)
Chata Bjorson (1.00 hod)
Pod Orlou skalou (40 min)
Lúkova (1.00 hod)
Chopok (1.00 hod)
Demänovské sedlo (0.45 min)
Ďumbier

 
396xXXX3
 
 Potvrdenie o rezervácii získate e-mailom, kde uvádzame rezervačnú platbu (vo výške 50%), ktorú treba uhradiť na náš účet do 3 dní od rezervácie.

Chránime vaše súkromie. Údaje z formulára budú výlučne použité len pre účely hotela Ostredok a nebudú poskytnuté tretím osobám.

Ubytovanie v dvojlôžkovej izbe v cene

* toto políčko musí byť vyplnené